Zgłoś ofertę
Zadzwoń
Napisz

O nas
Efekt - biuro nieruchomości

Biuro nieruchomości EFEKT zajmuje się pośrednictwem i obrotem nieruchomościami od 2009 roku. Głównym rejonem naszej aktywności jest gmina Kocmyrzów-Luborzyca. W naszej ofercie mamy duży wybór atrakcyjnych nieruchomości zlokalizowanych na tym terenie – domów w stanie surowym i zamkniętym, także i gotowych do zamieszkania oraz działek budowlanych i komercyjnych.

Nie jest to cały zakres usług, jakie biuro nieruchomości EFEKT oferuje. Dodatkowo zajmujemy się także doradztwem inwestycyjnym. Współpracujemy z biurem projektowym, biurem geodezyjnym oraz rzeczoznawcą majątkowym. Wszystkie działania naszego zespołu gwarantują Ci bezpieczeństwo podczas dokonywania transakcji, jak również ułatwiają realizację Twoich zamierzeń inwestycyjnych. Dla nas przede wszystkim liczy się EFEKT współpracy!

Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie nieruchomość, która spełni Wasze oczekiwania. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu i podania szczegółowych informacji na temat poszukiwanej działki czy domu – na podstawie otrzymanych danych postaramy się przygotować oferty, które najlepiej trafią w Twoje potrzeby.

Zachęcamy także do zgłaszania do naszego biura ofert – jeśli chcesz sprzedać w dobrej cenie nieruchomość, chętnie Ci w tym pomożemy!