Zgłoś ofertę
Zadzwoń
Napisz

Pozwolenia na budowę

Pozwolenia na budowę

Biuro Nieruchomości EFEKT współpracuje ściśle z firmą MS Bud, która świadczy usługi w zakresie przygotowania niezbędnej dokumentacji do uzyskania pozwolenia na budowę domów, biur, magazynów oraz innych obiektów. Dla Twojej wygody i oszczędności czasu możesz powierzyć nam wypełnienie wniosków i formularzy urzędowych oraz złożenie ich w Twoim imieniu we właściwych instytucjach.

Współpracujemy również z geodetami i architektami, którzy przygotują niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę mapy i rysunki. Zajmujemy się również uzyskaniem warunków przyłączeniowych od dostawców mediów. Na zakończenie całego procesu odbieramy pozwolenie na budowę i przekazujemy je inwestorowi. Współpracując z nami, masz pewność, że uzyskasz pozwolenie na budowę w maksymalnie krótkim czasie. Posiadana przez nas wiedza oraz doświadczenie sprawiają, że budowa Twojego wymarzonego domu rozpocznie się zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Zobacz więcej


Kierownik budowy

Każda inwestycja budowlana, dla której wymagane jest pozwolenie na budowę, musi być prowadzona pod nadzorem uprawnionej do tego osoby. Znalezienie rzetelnego, terminowego oraz znającego przepisy prawa kierownika budowy bywa zadaniem trudnym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, do pakietu oferowanych usług dołączyliśmy także nadzór kierownika budowy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja będzie kompleksowo zabezpieczona na każdym etapie realizacji – począwszy od przygotowania terenu budowy, prowadzenia dokumentacji aż po zapewnienie geodezyjnego wytyczenia obiektu, zorganizowanie budowy oraz kierowanie nią w sposób zgodny z projektem i wydanym pozwoleniem na budowę, a także wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa budowlanego.

Zobacz więcej