Zgłoś ofertę
Zadzwoń
Napisz

Sprzedaż projektów

Projekt katalogowy

Wybór odpowiedniego do naszych potrzeb projektu to bardzo ważne zadanie. Warto na ten etap inwestycji budowalnej poświęcić więcej czasu i dobrze zastanowić się nad funkcjonalnością poszczególnych pomieszczeń. Skorelowanie tych wszystkich wymagań z warunkami zabudowy oraz wielkością działki czy ukształtowaniem terenu, to kolejne wyzwania, z którymi trzeba się zmierzyć. Na szczęście oferta gotowych projektów domów jest bardzo duża.

W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych projektów – zarówno nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych. Wystarczy, że wskażesz nam w Internecie lub w katalogach wymarzony projekt, a my dokonamy za Ciebie resztę formalności.

Zobacz więcej


Projekt indywidualny

Wspólne projektowanie przyszłego, wymarzonego domu to przygoda życia, która docelowo przełoży się na Twoją wygodę i komfort życia. Pomożemy Ci zrealizować Twój pomysł – wspólnie wykonamy wizualizacje, które do tej pory pozostawały w sferze Twoich marzeń!

Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że razem pokonamy ograniczenia wynikające z usytuowania działki i optymalnie wykorzystamy każdy jej metr. Dostosujemy odpowiednio rozkład pomieszczeń względem stron świata i przygotujemy układ funkcjonalny tak, aby idealnie pasował do Twojego rytmu życia, jak i pozostałych mieszkańców.

Zobacz więcej


Projekt przebudowy

Chcesz zmienić projekt swojego domu? A może właśnie zakupiłeś nieruchomość, która wymaga adaptacji zgodnie z Twoimi preferencjami? Bardzo chętnie Ci w tym pomożemy!


Oferowane przez nas projekty przebudowy obejmują opracowanie układu funkcjonalnego projektowanej nieruchomości (rzuty pomieszczeń z nowym układem ścian działowych), a także aranżację wnętrz, czyli ustawienie podstawowych mebli i sprzętów, jak i opracowanie wytycznych dotyczących instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnych czy CO.

Zobacz więcej